• کاموس صنعت
  • کاموس صنعت
  • کاموس صنعت
کاموس صنعت1 کاموس صنعت2 کاموس صنعت3

درباره ما

توليدي كاموس صنعت با 13 سال سابقه توليد و 20 سال حضور در صنعت كشور در زمينه هاي مختلف با هدف انجام خدمت در جهت راه اندازي و سرويس بهينه و از 13سال پيش با توليد سيستمهاي اندازه گيري ديجيتالي در زمينه هاي وزن , فشار , دما و سيستمهاي خاص (سفارشي) با مارك كاموس مرحله ديگري از خدمت رساني به صنعت كشور را در جهت رهائي بخشي از صنعت از وابستگي به سيستمهاي مشابه خارجي كه به دليل عدم پشتيباني و بعضا ناتواني يك دستگاه در بر ‌آورده نمودن تمامي نياز صنعتگران , با ارائه سيستمهاي توليدي خود و با انجام تغييراتي بهينه در طول زمان بسته به نياز صنعت و ماشين سازان محترم در صدد رفع اين معضلات بر آمده است .

سيستمهاي خارجي با توجه به تنوع در مدلها , دستورالعملهائي به زبانهاي خارجي و عدم پاسخگوئي در زمينه هاي رفع اشكالات و يا تعميرات دستگاه هاي توليدي خود همواره باعث ايجاد دردسر و تحميل هزينه هائي بالا به مصرف كنندگان خود شده است . چرا كه از كار افتادن اين گونه دستگاه ها به هر دليلي و هر موردي لاجرم منجر به تعويض دستگاه ميگردد . كاموس صنعت با اطلاع كامل از نياز صنايع مرتبط با سيستمهاي توليدي خود تنها برنامه هائي را براي دستگاه هاي خود در نظر گرفته است كه بتواند تمامي اين نيازها را در يك دستگاه بر آورده نمايد . بطور مثال در مورد دستگاه هاي توزين توليدي خود سه رله بصورت ثابت در نظر گرفته شده است كه هر رله ميتواند با كد مخصوص به خود در اختيار كاربر قرار بگيرد . بدينوسيله تبديل نمايشگر توزين به كنترلر تا سه رله تنها با پرداخت مبلغ اندكي و بدون نياز به تغيير كل دستگاه براحتي امكان پذير ميباشد .

كاموس صنعت انجام سفارشات ساخت دستگاه هاي خاص جهت سيستمهاي خاص و با قيمت پائين و در مدت زمان كوتاه را خدمتی دیگر در جهت تامين نياز بخشي از صنعت از ابتداي فعاليت خود انجام داده است كه به گفته ماشين سازان عزيزي كه افتخار همكاري با آنان را داشته ايم , اين كار سهم بالائي در طراحي راحتتر و كارآمدتر در سيستمهاي فرمان ماشين آلات صنعتي ساخته آنان داشته است و به همين دليل است كه قبل از هر اقدامي جهت ساخت تابلوهاي فرمان , بخصوص در مورد دستگاه هاي توزين و انواع پركنها با ما مشورت ميكنند .

كيفيت محصولات توليدي ما با توجه به آمار فروش بالا و تنوع مصرف كنندگان در قسمتهاي مختلف صنايع بيانگر سر بلند بيرون آمدن از بوته آزمايش كيفيت دستگاه هاي با مارك كاموس كه هم اكنون نيز مشغول خدمت هستند ميباشد. انجام تعميرات رايگان دليلي است بر مدعاي مشتري مداري و كيفيت بالاي محصولات توليدي ما با مارك كاموس .

كاموس صنعت در زمينه فروش و نصب سيستمهاي نمايشگر - كنترلر ديجيتالي ساخت خود در زمينه هاي فشار , وزن و دما افتخار همكاري با مراكز : وزارت نفت ( سيستمهاي كنترل فشار ) , مهندسي تحقيق و توسعه هواپيمائي جمهوري اسلامي ايران , شركتهاي : بالين تك , علم و صنعت , گردونه , آبان توسعه , آرتاش , نيرو محركه , صفا طوس مشهد , فيلتر كاج , تراكتور سازي اروميه , هويزه ( تجهيز سيستمهاي گراف آزمايشگاه ) , قطعه سازان فتح شهريار , رباط ماشين , فن ژنراتور , پرزان صنعت , گداز كوره , ماليبل سايپا , آسياب و حداقل 500 شركت كوچك و بزرگ ديگر كه در سراسر ميهنمان مشغول كار و تلاش ميباشند را با افتخار در كارنامه خدمت رساني خود ثبت نموده است .

كليه دستگاه هاي توليدي كاموس قابليت اضافه نمودن خروجي RS232 , خروجيهاي اضافي بصورت رله و يا خروجي جريان و ولتاژ ( تواما ) , ارائه برنامه رسم گراف ( با حداقل قيمت ) بصورت گراف با ورودي وزن - زمان , فشار - زمان , دما - زمان و حتي نمراتور - زمان , قابل افزايش تا 16 ورودي همزمان بر روي يك گراف و يا رسم گراف بصورت دو ورودي وزن - فشار , وزن - دما , وزن - نمراتور , فشار - دما , فشار - نمراتور و دما - نمراتور ، اضافه نمودن برنامه هاي خاص و سفارشي جهت كم حجم شدن تابلوهاي فرمان و انواع اسكنر تا 16 ورودي را دارا می‌باشند.